ROD10/200-4B1
DigiKey Part Number
ROD10/200-4B1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ROD10/200-4B1
Description
FERRITE CORE ROD
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Uncoated Ferrite Core ROD Type 7.874" (200.00mm) Length Width 0.394" (10.00mm) Diameter Height
Category
Supplier Device Package
ROD 10 x 200
Manufacturer
Ferroxcube
Diameter
0.394" (10.00mm)
Packaging
Bulk
Finish
Uncoated
Part Status
Active
Length
7.874" (200.00mm)