10SGV330M8X10.5 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 450
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 500
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 64
Direct
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 0
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 739
Chemi-Con
In Stock: 500
KEMET
Nichicon
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
In Stock: 490
330 µF 10 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C