SLF12555T-101M1R1-PF is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 9
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 280
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 0
Similar
Würth Elektronik
In Stock: 561
Similar
Würth Elektronik
In Stock: 0
Sumida America Inc.
Bourns Inc.
100 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.8 A 140.4mOhm Max Nonstandard