C4532X7R3A103M200KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 23
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 161
Datasheet
In Stock: 252
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Direct
KEMET
In Stock: 1.217
Upgrade
KYOCERA AVX
Upgrade
KEMET
YAGEO
In Stock: 896
Johanson Dielectrics Inc.
In Stock: 3
10000 pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)