0008500113-10-G8-D
DigiKey Part Number
0008500113-10-G8-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0008500113-10-G8-D
Description
10" PRE-CRIMP A3048 GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
28 AWG
Color
Green
Length
10.0" (254.0mm)
Alternate Color
10" PRE-CRIMP A3048 BLACK
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A3048 BLUE
In-Stock: 0
10" PRE-CRIMP A3048 BROWN
10" PRE-CRIMP A3048 ORANGE
10" PRE-CRIMP A3048 RED
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A3048 GREEN
3" PRE-CRIMP A3048 GREEN
4" PRE-CRIMP A3048 GREEN
5" PRE-CRIMP A3048 GREEN
6" PRE-CRIMP A3048 GREEN