TPSC107K010R0200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 1.218
Datasheet
Similar
Similar
Direct
Vishay Sprague
KEMET
Vishay Sprague
KEMET
100 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2312 (6032 Metric) 200mOhm