T491D226K035AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 1.479
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 1.901
Datasheet
In Stock: 389
In Stock: 502
In Stock: 113
Direct
Vishay Sprague
Direct
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
In Stock: 580
KYOCERA AVX
22 µF Molded Tantalum Capacitors 35 V 2917 (7343 Metric) 700mOhm