VLS252012CX-100M-1 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 15.513
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 820 mA 482mOhm Max Nonstandard