SPM5020T-2R2M is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 306
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 5.945
Datasheet
2.2 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 4.2 A 51.4mOhm Max Nonstandard