CGA6P1X7R1C226M250AC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 430.924
Datasheet
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 7.522
Datasheet
Murata Electronics
Upgrade
Taiyo Yuden
Upgrade
Murata Electronics
22 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)