CGA2B2X7R1H331K050BA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 14.005
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1.414
Datasheet
Similar
Similar
Direct
KYOCERA AVX
Direct
Murata Electronics
KEMET
KEMET
Murata Electronics
330 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)