C3216X7R2J152M115AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 4.814
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 2.397
Datasheet
Similar
Direct
Knowles Syfer
Taiyo Yuden
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
1500 pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)