MCR03ERTF1402 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 15.968
Vishay Dale
In Stock: 25.424
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 6
Stackpole Electronics Inc
14 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film