EEV-FK2A221M is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Nichicon
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Rubycon
In Stock: 4
Datasheet
Similar
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 0
Cornell Dubilier Knowles
220 µF 100 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C