WTDXA50SAJT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
50 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 22 AWG
WTDXA50SAJT
DigiKey Part Number
4134-WTDXA50SAJT-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WTDXA50SAJT
Description
WTDXA50SAJT
Detailed Description
Category
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Wire Gauge
22 AWG
Features
Jackscrew
Number of Positions
50
Pitch
0.100" (2.54mm)