WTA20PCJTC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Molex
In Stock: 0
Datasheet
Image for WTA20PCJTC is not available
WTA20PCJTC
DigiKey Part Number
4134-WTA20PCJTC-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WTA20PCJTC
Description
WTA20PCJTC
Detailed Description
20 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG
Category
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Wire Gauge
22 AWG
Pitch
0.100" (2.54mm)