WGV62PCJTBMM is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for WGV62PCJTBMM is not available
WGV62PCJTBMM
DigiKey Part Number
4134-WGV62PCJTBMM-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WGV62PCJTBMM
Description
WGV62PCJTBMM
Detailed Description
62 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG
Category
Row Spacing
0.100" (2.54mm)
Wire Gauge
22 AWG
Pitch
0.100" (2.54mm)