DSA6331HI2AB-025.0000VAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for DSA6331HI2AB-025.0000VAO is not available
DSA6331HI2AB-025.0000VAO
DigiKey Part Number
150-DSA6331HI2AB-025.0000VAO-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA6331HI2AB-025.0000VAO
Description
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71V ~ 3.63V 4-VFLGA
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Spread Spectrum Bandwidth
±0.25%, Center Spread
Packaging
Bag
Current - Supply (Max)
3mA (Typ)
Package / Case
4-VFLGA
Type
Supplier Device Package
4-VFLGA (1.6x1.2)
Frequency
Size / Dimension
0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)
Voltage - Supply
1.71V ~ 3.63V