TPME686K025R0045 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 400
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 0
In Stock: 95
Direct
KEMET
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
68 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 45mOhm