F750J337MDC is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1.063
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 137
Datasheet
In Stock: 3.010
KEMET
KEMET
In Stock: 500
In Stock: 428
In Stock: 195
Vishay Sprague
In Stock: 229
330 µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3 V 2917 (7343 Metric) 150mOhm