LP30SR991
DigiKey Part Number
2671-LP30SR991-ND
Manufacturer Product Number
LP30SR991
Description
39" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 3.25' (990.60mm) Yellow Unshielded
Length
3.25' (990.60mm)
Wire Gauge
30 AWG
Additional Resources
In-Stock: 1.161
Alternate Length
27" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
In-Stock: 750
13" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
In-Stock: 1033
23" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIG
In-Stock: 931
19" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
5" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGHT