LP30SR330
DigiKey Part Number
2671-LP30SR330-ND
Manufacturer Product Number
LP30SR330
Description
13" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
Customer Reference
Detailed Description
7 Position SATA Receptacle to Receptacle, Right Angle 1.08' (330.00mm) Yellow Unshielded
Length
1.08' (330.00mm)
Wire Gauge
30 AWG
Alternate Length
27" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
In-Stock: 750
23" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIG
In-Stock: 931
39" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
In-Stock: 1161
19" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
5" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGHT