YC122-JR-07330RL is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 21.782
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 0
Datasheet
330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex
YC122-JR-07330RL
DigiKey Part Number
YC122J-330TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
YC122-JR-07330RL
Description
RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0404
Detailed Description
EDA/CAD Models
YC122-JR-07330RL Models
Category
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Series
Grade
Automotive
Packaging
Tape & Reel (TR)
Qualification
AEC-Q200
Resistance (Ohms)
330
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.016" (0.40mm)
Number of Pins
4
Base Product Number
Power Per Element
62.5mW