CFR2WSJT-73-680R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
680 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Carbon Film
CFR2WSJT-73-680R
DigiKey Part Number
CFR2WSJT-73-680R-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CFR2WSJT-73-680R
Description
RES 680 OHM 5% 2W AXIAL
Detailed Description
Temperature Coefficient
±350ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)