VLS252012HBX-100M-1 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 2.598
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1 A 540mOhm Max 1008 (2520 Metric)