VLS252008ET-3R3M is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 2.119
Datasheet
3.3 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 700 mA 416mOhm Max Nonstandard