MCR25JZHJ123 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 5.197
Vishay Dale
In Stock: 11.473
Stackpole Electronics Inc
12 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film