GQM2195C2E101JB12D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 4.693
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 1.309
Datasheet
Direct
Johanson Technology Inc.
Upgrade
KEMET
Johanson Technology Inc.
100 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)