GCJ188R72A222KA01D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 9.825
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 11.931
Datasheet
TDK
2200 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)