0002062101-12-S9-D
DigiKey Part Number
0002062101-12-S9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0002062101-12-S9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2103 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Slate
Contact End
Pin to Pin
Length
12.0" (304.8mm)
Alternate Color
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
In-Stock: 368
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
In-Stock: 0
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Alternate Length
2" PRE-CRIMP A2103 SLATE
3" PRE-CRIMP A2103 SLATE
4" PRE-CRIMP A2103 SLATE
5" PRE-CRIMP A2103 SLATE
6" PRE-CRIMP A2103 SLATE