MPLAD30KP200CA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
322V Clamp 94A Ipp Tvs Diode Surface Mount PLAD
MPLAD30KP200CA
DigiKey Part Number
MPLAD30KP200CA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MPLAD30KP200CA
Description
TVS DIODE 200VWM 322VC PLAD
Manufacturer Standard Lead Time
32 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
MPLAD30KP200CA Models
Category
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
94A
Mfr
Power - Peak Pulse
30000W (30kW)
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
200V
Voltage - Breakdown (Min)
222V
Supplier Device Package
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
322V