TAJD337K010RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 95
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 93
In Stock: 1.339
In Stock: 13
In Stock: 162
In Stock: 112
330 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 900mOhm