TAJC685K035RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 860
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 2.509
KEMET
In Stock: 598
KEMET
Upgrade
Vishay Sprague
Similar
In Stock: 11
6.8 µF Molded Tantalum Capacitors 35 V 2312 (6032 Metric) 1.8Ohm