F980J475MMA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
MFR Recommended
KYOCERA AVX
In Stock: 2.429
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 6.3 V 0603 (1608 Metric) 7.5Ohm