T494C226M020AT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 750
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 1.182
Datasheet
Similar
In Stock: 1.550
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 880
Upgrade
KYOCERA AVX
Vishay Sprague
In Stock: 891
Vishay Sprague
In Stock: 500
In Stock: 551
In Stock: 220
22 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 2312 (6032 Metric) 400mOhm