SML32-332JLF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for SML32-332JLF is not available
SML32-332JLF
DigiKey Part Number
2639-SML32-332JLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SML32-332JLF
Description
FIXED IND 33UH 182MA 6 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
33 µH Unshielded Molded Inductor 182 mA 6Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Category
DC Resistance (DCR)
6Ohm Max
Mfr
Q @ Freq
30 @ 2.52MHz
Series
Frequency - Self Resonant
17MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Current Rating (Amps)
Height - Seated (Max)
0.102" (2.60mm)