SML32-033JLF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for SML32-033JLF is not available
SML32-033JLF
DigiKey Part Number
2639-SML32-033JLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SML32-033JLF
Description
FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
33 nH Unshielded Molded Inductor 711 mA 240mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Category
DC Resistance (DCR)
240mOhm Max
Mfr
Q @ Freq
25 @ 100MHz
Series
Frequency - Self Resonant
1.4GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 MHz
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Current Rating (Amps)
Height - Seated (Max)
0.102" (2.60mm)