SA75DFDF50W-03 is available for purchase but is not normally stocked.
Pasternack
RF Attenuators 3dB 0 Hz ~ 7.5 GHz 50 Ohms 50W HEX In-Line Module
SA75DFDF50W-03
DigiKey Part Number
5328-SA75DFDF50W-03-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SA75DFDF50W-03
Description
FXD ATTN JACK-JACK 7/16 DIN 1.45
Detailed Description
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 7.5 GHz
Manufacturer
Power (Watts)
50W
Impedance
50 Ohms