SA75DFDF25W-03 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Pasternack
RF Attenuators 3dB 0 Hz ~ 7.5 GHz 50 Ohms 25W HEX In-Line Module
SA75DFDF25W-03
DigiKey Part Number
5328-SA75DFDF25W-03-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SA75DFDF25W-03
Description
FXD ATTN JACK-JACK 7/16 DIN 1.45
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 7.5 GHz
Manufacturer
Fairview Microwave
Power (Watts)
25W
Packaging
Bag
Impedance
50 Ohms