GL045F35CDT is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Parametric Equivalent
Similar
Abracon LLC
Image for GL045F35CDT is not available
GL045F35CDT
DigiKey Part Number
GL045F35CDT-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GL045F35CDT
Description
CRYSTAL 4.5000MHZ 18PF SMD
Detailed Description
4.5 MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US - 3 Lead
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency
4.5 MHz