GL045F35IDT is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for GL045F35IDT is not available
GL045F35IDT
DigiKey Part Number
GL045F35IDT-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GL045F35IDT
Description
CRYSTAL 4.5000MHZ 18PF SMD
Detailed Description
4.5 MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US - 3 Lead
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
4.5 MHz
Supplier Device Package
HC-49/US-SM
Frequency Stability
±50ppm
Size / Dimension
0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.169" (4.30mm)