CA50P15623ILT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
New at DigiKey
Image for CA50P15623ILT is not available
CA50P15623ILT
DigiKey Part Number
110-CA50P15623ILTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CA50P15623ILT
Description
5.0MMX3.2MM SURFACE MOUNT AUTOMO
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Frequency Stability
±50ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
80mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Ratings
AEC-Q200
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (5x3.2)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
Output
LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max)
15µA
Voltage - Supply
3.3V