CPPC7L-A5BR-25.0TS is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Datasheet
Direct
Datasheet
Upgrade
Similar
Similar
Diodes Incorporated
In Stock: 351
Suntsu Electronics, Inc.
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
CPPC7L-A5BR-25.0TS
DigiKey Part Number
CPPC7L-A5BR-25.0TS-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CPPC7L-A5BR-25.0TS
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Detailed Description
EDA/CAD Models
CPPC7L-A5BR-25.0TS Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
25mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.075" (1.90mm)