AX5DAF4-622.0800C is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
622.08 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Abracon: Who We Are Today
Abracon ClearClock PLL-Based Crystal Oscillators
AX5DAF4-622.0800C
DigiKey Part Number
AX5DAF4-622.0800C-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AX5DAF4-622.0800C
Description
OSC XO 622.08MHZ 3.3V LVDS
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
AX5DAF4-622.0800C Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
80mA
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
70mA