ASEMPALV-312.5000MHZ-L-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
New at DigiKey
Image for ASEMPALV-312.5000MHZ-L-T is not available
ASEMPALV-312.5000MHZ-L-T
DigiKey Part Number
535-ASEMPALV-312.5000MHZ-L-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASEMPALV-312.5000MHZ-L-T
Description
MEMS OSC 312.5000MHZ SMD
Detailed Description
312.5 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
32mA
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max)
23mA