ASDMPALP-312.5000MHZ-L-PD-T is available for purchase but is not normally stocked.
New at DigiKey
Image for ASDMPALP-312.5000MHZ-L-PD-T is not available
ASDMPALP-312.5000MHZ-L-PD-T
DigiKey Part Number
535-ASDMPALP-312.5000MHZ-L-PD-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASDMPALP-312.5000MHZ-L-PD-T
Description
MEMS OSC 312.5000MHZ SMD
Detailed Description
312.5 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25V ~ 3.63V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Category
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V
Mfr
Frequency Stability
±50ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
50mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)