AMMLPDALJS-18.4320T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Abracon LLC
In Stock: 0
Datasheet
New at DigiKey
Image for AMMLPDALJS-18.4320T is not available
AMMLPDALJS-18.4320T
DigiKey Part Number
535-AMMLPDALJS-18.4320TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AMMLPDALJS-18.4320T
Description
MEMS OSC 18.4320MHZ SMD
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
18.432 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25V ~ 3.63V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Category
Output
CMOS
Mfr
Voltage - Supply
2.25V ~ 3.63V
Series
Frequency Stability
±20ppm
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
7.5mA
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)