RC1206FR-078R25L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 11.483
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
Similar
Vishay Dale
8.25 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film