RC0603JR-07180RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 41.895
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 5.634
Datasheet
Similar
Direct
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
180 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film