RC0603FR-0775RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 36.937
Datasheet
Similar
Direct
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Vishay Dale
Panasonic Industry
75 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film